جذب منابع انسانی

جذب منابع انسانی

جذب منابع انسانی چیست؟

 

فرایند جذب منابع انسانی، فرایند یافتن و استخدام بهترین کاندیدای واجد شرایط (از داخل یا خارج از سازمان) برای افتتاح شغل، به روشی به موقع و با هزینه مناسب است. فرایند استخدام شامل تجزیه و تحلیل الزامات شغلی (شرایط احراز شغل)، جذب کارمندان به آن شغل، غربالگری و انتخاب متقاضیان، استخدام و ادغام کارمند جدید در سازمان می باشد.

مدیریت منابع انسانی قبل از هر چیز، با پیش بینی و تامین مایحتاج نیروی انسانی آغاز می گردد. برای یک مدیر منابع انسانی همواره این سوال مطرح است که به چه تعداد نیروی انسانی، با چه تخصص و مهارت هایی، برای چه جایگاه سازمانی و در چه زمان هایی نیاز است.

یکی از مهمترین قسمت های منابع هر سازمان منابع انسانی شایسته و لایق آن سازمان است. تعریف شرایط احراز شغل یک تخصص و فن بحساب آمده و در این تعریف هرگونه اشتباهی می تواند اثرات مادی و معنوی فراوانی در آینده برای هر سازمانی بهمراه داشته باشد. شناخت اهمیت وظایف و مسئولیت های مشاغل و ... پیچیدگی و دشواری های خاص خود را دارد.

 

شرکت گروه مشاوران مدیریت فرایند نگر هوشمند در این امر مهم در کنار شما و با کفشهای شما قدم می زند.

درخواست تنظیم جلسه حضوری
لطفا جهت تنظیم جلسه حضوری فرم زیر را تکمیل فرمائید . بخش اداری در اولین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و جلسه حضوری تنظیم میگردد.

این فیلد الزامی است.

این فیلد الزامی است.

این فیلد الزامی است.

این فیلد الزامی است.

کد جدید