منابع انسانی

سازمان، ترکیب و ترتیب افراد قانون مدار، افکار قانون مدار و عملکرد قانون مدار است.

وقتی اندیشه منابع انسانی سازمان ها قانون مند باشد، نیازی به کاغذ بازی نیست. موفقیت هر سازمانی بستگی به تخصیص و بکارگیری مناسب ابزار، تجهیزات، منابع مالی، ... و منابع انسانی شایسته دارد. بنابراین برای ساختن دستاوردهای عظیم، عالی و پایدار، نیروی انسانی یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین عوامل می باشد.

اگر در انتخاب افراد سازمان توجه کافی و دقت لازم را نداشته باشیم، حتی در صورت انتخاب مسیر درست، باز هم نمی توانیم به سازمان عالی تبدیل شویم. 

جذب منابع انسانی

جذب منابع انسانی

جذب منابع انسانی چیست؟

 

فرایند جذب منابع انسانی، فرایند یافتن و استخدام بهترین کاندیدای واجد شرایط (از داخل یا خارج از سازمان) برای افتتاح شغل، به روشی به موقع و با هزینه مناسب است. فرایند استخدام شامل تجزیه و تحلیل الزامات شغلی، جذب کارمندان به آن شغل، غربالگری و انتخاب متقاضیان، استخدام و ادغام کارمند جدید در سازمان می باشد.

مدیریت منابع انسانی

مدیریت منابع انسانی

منابع انسانی چیست؟

 

منابع انسانی برای توصیف افرادی که برای یک شرکت یا سازمان کار می کنند و دپارتمانی که مسئولیت مدیریت منابع مرتبط با کارمندان را بر عهده دارد، استفاده می شود. اصطلاح منابع انسانی برای اولین بار در دهه 1960 میلادی ابداع شد که ارزش روابط نیروهای کار شروع به جلب توجه کرد و هنگامی که ایده هایی مانند انگیزه، رفتار سازمانی و ارزیابی های انتخاب شکل گرفت.

 

مدیریت استراتژیک منابع انسانی

مدیریت استراتژیک منابع انسانی

مدیریت استراتژیک منابع انسانی: تعریف و اهمیت

 

مدیریت استراتژیک منابع انسانی

مدیریت استراتژیک منابع انسانی روشی برای جذب، توسعه، پاداش و حفظ کارمندان به نفع شخص آنها و کل سازمان است. ادارات منابع انسانی که مدیریت منابع انسانی استراتژیک را انجام می دهند، به طور مستقل در یک بخش کار نمی کنند؛ آنها به منظور درک اهداف خود و ایجاد استراتژی های منطبق با آنها، با بخش های دیگر ارتباط دارند...

ارزیابی و مدیریت عملکرد کارکنان

ارزیابی و مدیریت عملکرد کارکنان

مدیریت اجرایی

آیا می خواهید اصول مدیریت عملکرد را درک کنید؟ بسیاری از نویسندگان و مشاوران از این اصطلاح به عنوان جایگزینی برای سیستم ارزیابی سنتی استفاده می کنند. مدیریت عملکرد نیاز به ارزیابی عملکرد، بررسی کارمندان و ارزیابی کارمندان را از بین می برد.

 

 

آموزش و بهسازی

آموزش و بهسازی

6 نوع برنامه آموزش آنلاین

 

هیچ چیز بدتر از کار کردن در جایی نیست که انتظار دارد شما کاری انجام دهید اما شما قادر به انجام آن نیستید...

 

مثل این است که از یک واکر سگ بخواهید سگ خود را بدون قلاده راهپیمایی کند ...

 

یا از یک خیاط بخواهید لباستان را بدون اندازه های دقیقتان، برایتان تنظیم کند...

 

همچنین مثل این است که بدون آموزش درست کارکنان تان، از آنها بخواهید که کاری را پیش ببرند.

 

 
1 2  >>  
درخواست تنظیم جلسه حضوری
لطفا جهت تنظیم جلسه حضوری فرم زیر را تکمیل فرمائید . بخش اداری در اولین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و جلسه حضوری تنظیم میگردد.

این فیلد الزامی است.

این فیلد الزامی است.

این فیلد الزامی است.

این فیلد الزامی است.

کد جدید